بهترین مارک بوتاکس | ماندگارترین بوتاکس در ایران

آیا بوتاکس خوب است ؟
آیا بوتاکس خوب است ؟
خرداد 1, 1400
تزریق بوتاکس در دوران بارداری و شیردهی
تزریق بوتاکس در دوران بارداری و شیردهی
خرداد 1, 1400

بهترین مارک بوتاکس | ماندگارترین بوتاکس در ایران

بهترین مارک بوتاکس

بهترین مارک بوتاکس

بهترین مارک بوتاکس | ماندگارترین بوتاکس در ایران موضوع این مطلب آموزشی است. بررسی بهترین مارک بوتاکس | ماندگارترین بوتاکس در ایران در این مقاله است.

یکی از بهترین مارکهای سم بوتولونیوم ، مارک بوتاکس BOTOX است. دیسپورت به عنوان یک نوع انگلیسی کمی سریعتر از بوتاکس عمل می کند ، اما بوتاکس ممکن است بیشتر از Dysport دوام و ماندگاری داشته باشد. ممکن است هزینه های بوتاکس بیشتر از Dysport باشد. بوتاکس و دیسپورت هم نتایج را تا چهار ماه تبلیغ می کنند. طبق آکادمی زیبایی شناسی صورت آمریکا ، برخی معتقدند که ممکن است Xeomin کمی بیشتر از بوتاکس دوام بیاورد.

اولین مارک بوتاکس ؛ بوتاکس BOTOX

بوتاکس/ لوازم آرایشی بوتاکس. بوتوکس® (Allergan، Inc. ، ایروین ، کالیفرنیا) نام تجاری onabotulinumtoxinA است و برای بیش از 20 مورد در بیش از 75 کشور تأیید شده است . این ماده اصلی سم بوتولینوم نوع A است که در ابتدا توسط شانتز خالص شد و بعداً مورد استفاده بالینی توسط اسکات در سانفرانسیسکو. در سال 1997 ، یک تغییر فرمولاسیون برای کاهش مقدار پروتئین ایمنی ایجاد شد. نوروتوکسین فعال سم بوتولینوم نوع A است.

این نوروتوکسین 85 درصد از بازار جهانی بوتاکس را شامل می شود و بیشتر مقالات علمی در مورد سموم بوتولینوم مربوط به بوتاکس است .33 در ایالات متحده ، بوتوکس® برای درمان دیستونی گردن رحم مورد تایید FDA است. ، هایپرهیدروزیس زیر بغل شدید شدید ، بلفاروپاسم ، بیش فعالی دترسور نوروژنیک (بی اختیاری ادرار) ، میگرن مزمن ، اسپاستیسیته اندام فوقانی و خطوط دانه ای متوسط تا شدید . OnabotulinumtoxinA در اروپا و Vistabel در ایتالیا نیز شناخته می شود.

بهترین مارک بوتاکس

بهترین مارک بوتاکس

بهترین مارک بوتاکس خارجی ؛ بوتاکس دیسپورت (   بوتاکس دیسپورت    )

Dysport / Reloxin / Azzalure. Dysport (Medicis Pharmaceutical Corp. ، Scottsdale ، آریزونا) نام تجاری abobotulinumtoxinA است. این در سال 2009 توسط FDA برای درمان دیستونی دهانه رحم و بهبود موقتی ظاهر تا خطوط متوسط و شدید گلابلا تصویب شد. نوروتوکسین فعال سم بوتولینوم نوع A است.

تفاوت بین بوتاکس و دیسپورت در این است روش تصفیه بوتاکس با بارش مکرر و انحلال مجدد خالص می شود ، در حالی که Dysport با روش جداسازی ستون خالص می شود . پس از تزریق ، به نظر می رسد که Dysport از نظر بالینی دارای اثر انتشار بیشتری است و منجر به توزیع پراکنده تری از اثرات بالینی می شود. نسبت دوز بین Dysport و Botox در گذشته بحث شده است و به احتمال زیاد بر اساس دوز متفاوت است. با این حال ، در یک عمل بالینی زیبایی ، نسبت دوز تقریبا 3: 1 معمولاً مورد توافق است.

دومین مارک بوتاکس خارجی ؛ بوتاکس زئومین

زئومین Xeomin / Bocoture. (داروسازی Merz ، فرانکفورت ، آلمان) ، نام تجاری incobotulinum-toxinA ، در آلمان مجوز دارد. نوروتوکسین فعال ، سم بوتولینوم نوع A است که از هر گونه پروتئین پیچیده سلب شده است. این ماده به طور عمده در اروپا ، مکزیک و آرژانتین برای درمان بلفارواسپاسم و دیستونی دهانه رحم استفاده می شود. در ایالات متحده ، Xeomin در سال 2011 برای بهبود موقتی در ظاهر خطوط جلای متوسط تا شدید در بزرگسالان مورد تأیید FDA قرار گرفت.

به نظر می رسد که Xeomin دارای نسبت دوز Botox 1: 1. است. در مطالعات مقایسه Botox و Xeomin تفاوت قابل توجهی در ایمنی و کارایی پیدا نشده است. در حقیقت ، چون Xeomin عاری از پروتئین های پیچیده درمانی اضافی است ، فرمولاسیون خالصتر آن پیشنهاد شده است که منجر به اثربخشی بیشتر با کاهش خطر حساس سازی یا تشکیل آنتی بادی می شود. با این حال ، ارتباط بالینی این موضوع هنوز مشخص نشده است.

بهترین مارک بوتاکس ایرانی ؛ مصپورت Masport ( بوتاکس مصپورت )

Masoondarou Biopharma در سال 2007 به عنوان یک شرکت خصوصی در ایران برای مقابله با بیماری ها و ارتقا سلامت در کشور تاسیس شد که در “تهران” واقع شده است. این شرکت در بسیاری از پروژه های تحقیقاتی پیشنهاد شده توسط بخش دولتی و خصوصی شرکت داشته است ما با بسیاری از مراکز تحقیقاتی ، صنعتی و آموزشی ملی همکاری نزدیک داریم. تأسیسات تولیدی شرکت مصون دارو از نظر تجهیزات و منابع انسانی بهترین است. برای اطمینان از واکسن و ضد سرم با کیفیت بالا ضروری است. تاسیسات تولیدی مطابق با الزامات کنونی تولید خوب (cGMP) WHO است. امکانات منحصر به فرد برای داروهای زیستی ، به ویژه محصولات گروه ایمونوفارماکولوژیکی ظرفیت بالایی برای تولید دوز میلیون دارو دارند. یک مکانیسم جالب توجه در ساخت مستمر با تمرین مفهوم حلقه های کیفیت است.

ما ظرفیت بالایی در تولید آنتی سرم های خاص ، واکسن ها و سایر داروهای زیستی داریم. Masoondarou Biopharma برای ارائه راه حل های مراقبت های بهداشتی مدرن به جوامع بشری است.

بهترین مارک بوتاکس ایرانی ؛ دیستون Dyston (   بوتاکس دیستون    )

کارخانه واکسن البرز در سال 1396 با هدف تحقیق و توسعه و تولید محصولات بیوتکنولوژی دارویی در یک شهرک رشد آغاز به کار نمود. حرکتی که با همت و ایده ی متخصصین با تجربه بیوتکنولوژی آغاز گردید و به تولید محصولی با فناوری بالا که دانش آن تنها در اختیار تعداد انگشت شماری از کشورهاست منجر شد.

این شرکت بمنظور انجام تست های ایمنی دارای آزمایشگاه حیوانات می باشد. همچنین مطالعات کارآزمایی بالینی این دارو با همکاری مجرب ترین متخصصان پوست کشور در مرکز آموزش و پژوهش بیماری های پوست و جذام انجام گردید. بخش تحقیق و توسعه نیز دارای بیوراکتورها و سایر تجهیزات کشت سلولی ، پالایش پروتئینی ، فرمولاسیون و لیوفیلیزاسیون محصولات در مقیاس آزمایشگاهی و نیمه صنعتی می باشد . هدف ایمن واکسن ارتقای سلامت جامعه می باشد و تلاش می کند با رعایت اصول حرفه ای موجب ایجاد اعتماد در میان بیماران و جامعه پزشکی گردد .

بهترین مارک بوتاکس کره جنوبی ؛ نورونوکس ( بوتاکس نورونوکس )

بوتاکس نورونوکس Neuronox (Medytox Inc. ، Ochang ، کره جنوبی) محصولی از سم بوتولینوم نوع A (BoNT-A) است که اولین بار در سال 2006 توسط سازمان غذا و داروی کره تأیید شد. از آن زمان ، با نام های تجاری مختلف به عنوان Botulift ، Siax ، Cunox® و Meditoxin در 23 کشور در سراسر جهان تصویب شده است.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *