اولین مرکز تخصصی مشاوره و فروش بوتاکس مصپورت . ارسال از طریق پست هوایی برای پزشکان در اقسا نقاط ایران. ارسال بوتاکس مصپورت با حفظ زنجیره سرمایش

اگر بدنبال نمایندگی بوتاکس مصپورت در شهر خود هستید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما می توانیم در خرید مصپورت با قیمت مناسب به شما کمک کنیم. مرکز فروش بوتاکس مصپورت گروه بازرگانی نیک در خدمت شما خواهد بود.

بوتاکس مصپورت MASPORT BOTOX

این روزها استفاده از بوتاکس یکی از محبوب ترین و پر استقبال ترین شیوه ها و راه حل های زیبایی درمانی می باشد که با برطرف کردن چین و چروک های پوست و جوان سازی صورت ، جوانی و زیبایی را برای افراد زیادی به ارمغان می آورد. کمپانی های گوناگونی بوتاکس را تهیه و روانه ی بازار می کنند و مارک های مختلفی از بوتاکس تاکنون عرضه شده است.

بوتاکس از هر برند و تیپی که باشد در ماهیچه های قسمت های تحت درمان تزریق می گردد تا ارسال پیام های عصبی مسئول فعالیت و حرکت عضلات را برای مدت زمان موقتی از کار بیاندازد و از جمع شدن و فشردگی عضلات ناحیه مورد نظر ممانعت به عمل آورد. این فلج شدن موقتی انقباض عضلات موجب از بین رفتن چین و چروک های پوست روی عضله خواهد شد.

بوتاکس مصپورت چیست؟

یکی از مارک های بوتاکس که در طی سال های گذشته تولید و به بازار عرضه شده است و از کیفیت و مرغوبیت خیلی زیادی برخوردار است ، بوتاکس مصپورت است.

داروی مصپورت در رفع چین چروک پوست و همچنین خطوط اخم ، خطوط پیشانی و دیگر درمان های پزشکی مانند اسپاسم صورت بلفاروپلاسم ، میگرن مزمن و نهایتا لوچی کاربرد قابل توجهی دارد.

بوتاکس مصپورت محصول یک شرکت ایرانی می باشد و نسبت به مارک های اروپایی که اغلب چینی می باشند ، مرغوبیت و کیفیت بهتر و قابل توجهی را داراست. این داروی تزریقی از لحاظ ساخت و عملکرد با بوتاکس دیسپورت خارجی همسان می باشد و مدت زمان دوام نتایج آن در رفع چین و چروک پوست نسبت به نمونه های همانند خارجی خود طولانی تر است.

مصپورت توسط وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی مورد تایید قرار گرفته است و کاملاً با بالاترین استاندردها و معیارهای جهانی هماهنگی و مطابقت دارد.

مصپورت masport

مصپورت masport

مشخصات مصپورت

دیسپورت که پیش از این یکی از برندهای بوتاکس پرطرفدار و پراستفاده در ایران بود از پروتئین کمی در پیرامون مولکول های خود برخوردار است. از این رو بعد از تزریق ، اثرات درمانی آن به سرعت ظاهر می شود. مولکول های دیسپورت از سایز ، وزن و حجم خیلی کوچکی برخوردارند و بدین سبب است که در نقاط مورد تزریق تمایز به وجود آمده خیلی قابل تشخیص نیست. بدین علت بوتاکس دیسپورت یکی از پرطرفدارترین و پراستفاده ترین برندهای بوتاکس عرضه شده در بازار می باشد.

در طی چند سال گذشته ، کمپانی داروسازی مصون دارو بوتاکسی با نام تجاری مصپورت طراحی و تهیه و به بازار عرضه کرده است که از لحاظ مواد ، عملکرد و کیفیت همسانی بسیاری با دیسپورت خارجی دارد و از ترکیبات توکسین خالص ، کلستریدیوم بوتولینیوم نوع A ، کمپلکس با هماگلوتینین تهیه گردیده است و در ویال های 500 واحدی طراحی و روانه بازار گردیده است که هر ویال آن جهت استفاده و تزریق 3 نفر مناسب و اندازه است.

مدت زمان استفاده از این داروی تزریقی 6 ماه می باشد و تزریق آن حتماً می بایست به وسیله پزشک متخصص صورت گیرد.

ماندگاری نتایج مصپورت

مدت زمان ماندگاری نتایج مصپورت با توجه به بدن فرد ، سن ، نوع پوست ، دوز تزریقی و ناحیه تحت درمان معمولاً 4 الی 6 ماه می باشد و پس از این مدت برای حفظ نتایج درمان باید تزریق مجدداً تکرار شود.

مصپورت masport

بهترین نواحی تزریق مصپورت

نواحی فوقانی صورت نظیر چین و چروک های اطراف چشم ، خطوط اخم ، چین و چروک های پیشانی از بهترین قسمت ها و نقاط مناسب جهت تزریق مصپورت به حساب می آیند.

جهت پیشگیری و کاهش عوارض جانبی تزریق مصپورت حتماً باید این دارو به وسیله ی پزشک متخصص تزریق گردد و از اصل بودن محصول در ناحیه تزریق اطمینان حاصل شود. زیرا نحوه تزریق و مشخص کردن نقاط مناسب و درست تزریق در کسب نتیجه مطلوب ، به حداقل رساندن عارضه های احتمالی تزریق و مدت زمان دوام محصول اثرات بسیار مهم و قابل توجهی دارد.

مصپورت masport