فروش بوتاکس نورونوکس کره جنوبی و ارسال آن به سراسر کشور با حفظ زنجیره سرما توسط گروه بازرگانی نیک می باشد. اگر بدنبال خرید بوتاکس نورونوکس هستید و می خواهید از نمایندگی بوتاکس نورونوکس این بوتاکس را تهیه کنید ، می توانید با کارشناس فروش نورونوکس تماس حاصل نمایید.

۰۹۱۹۶۱۱۱۶۹۸

نورونوکس چیست؟

Neuronox یک سم بوتولینوم نوع A 100 واحد است که توسط مدیتوکس تولید شده است … به دنبال تحقیقات زیادی در زمینه های بیولوژیکی ، بیوشیمیایی ، ایمنی و سمیت ، سم بوتولینوم نوع A به عنوان یک محصول بیو دارو تولید شده است.

نورونوکس محصولی مشابه بوتاکس یا هاتوکس ، محصولی مبتنی بر سم بوتولینوم نوع “A” است که از کلوستریدیوم بوتولینوم گرفته و خالص می شود. عملکرد اصلی محصولات مبتنی بر بوتولینوم تزریق به عضلات و جلوگیری از انقباض آنها است. استفاده از این محصولات هم پزشکی و هم آرایشی است ، زیرا در درمان بیماری هایی مانند میگرن شناخته شده است. با این حال ، آنها محبوب ترین به عنوان وسیله قدرتمندی برای اصلاحات آرایشی و محصولات ضد پیری هستند.

نمایندگی نورونوکس - نورونوکس 50 واحدی - بوتاکس نورونوکس

نمایندگی نورونوکس – نورونوکس 50 واحدی – بوتاکس نورونوکس

نورونوکس به منظور کاهش فعالیت عضلانی به صورت محلی به عضلات بیمار تزریق می شود. اثر عملی تزریق محصول بوتولینوم مهار آزاد شدن استیل کولین است. به عنوان وسیله ای برای درمان شرایط پزشکی ، Neuronox با موفقیت در بیماران مبتلا به اسپاسم نیمه صورت ، بلفارواسپاسم و دیستونی گردن رحم اعمال شده است. اما در شکل دهی به خطوط صورت ، پنهان نگه داشتن چین و چروک و سایر علائم پیری نیز بسیار قدرتمند است.

آیا نورونوکس بی خطر است؟

اگر چه مطالعات حیوانی اثربخشی و ایمنی نورونوکس را ثابت کرده است ، اما فقط یک مطالعه در مقالات موجود است که آن را با بوتاکس در انسان مقایسه می کند. این مطالعه توسط یون و همکاران این دو ماده را در دو گروه جداگانه از بیماران مبتلا به BEB مقایسه کرد و دریافت که از نظر ایمنی و کارایی قابل مقایسه هستند.

آیا Neuronox تأییدیه FDA دارد؟

33 در حالی که مقالات محدودی در مورد کارایی و ایمنی Neuronox در دسترس است ، به نظر می رسد که موثر باشد. در حقیقت ، MyoBloc اولین روش درمانی مورد تایید FDA برای دیستونی دهانه رحم در ایالات متحده بود.

نمایندگی نورونوکس - نورونوکس 100 واحدی - بوتاکس نورونوکس

نمایندگی نورونوکس – نورونوکس 100 واحدی – بوتاکس نورونوکس

نورونوکس چه مدت ماندگاری دارد؟

ماندگاری بوتاکس نورونوکس تقریبا 3-4 ماه می باشد. اثر درمانی NEURONOX برای چین و چروک های جلدی تقریباً 3-4 ماه طول می کشد. تزریق مکرر NEURONOX از نظر بالینی از نظر ایمنی و اثربخشی ارزیابی نشده است و توصیه نمی شود.

قیمت بوتاکس نرونوکس

قیمت بوتاکس نورونوکس با توجه به اینکه از کشور کره جنوبی وارد ایران می شود، تابع ارزش ارزهای خارجی می باشد.

انواع بوتاکس نورونوکس

نورونوکس 50 واحدی

نورونوکس 100 واحدی

نورونوکس 200 واحدی

نمایندگی نورونوکس - نورونوکس 200 واحدی - بوتاکس نورونوکس

نمایندگی نورونوکس – نورونوکس 200 واحدی – بوتاکس نورونوکس

توضیح تکمیلی در مورد بوتاکس نرونوکس NEURONOX

یکی از مهمترین محصولات این است که Neuronox از نظر اثر ، کارایی و از همه مهمتر – با کیفیت بسیار قابل مقایسه با بوتاکس آلرژن است. پروتکل تزریق هر دو بوتولینوم تقریباً یکسان است و کاربرد واحد بوتاکس همان نورونوکس ، در هر ناحیه از صورت است. پس از تزریق بیمار بلافاصله اثر آن را احساس نمی کند، اما معمولاً در یک دوره سه تا شش روزه که انقباض عضلانی به تدریج مسدود می شود و چین و چروک ها صاف می شوند. مدت زمان Neuronox به عوامل زیادی بستگی دارد ، بیشتر متابولیسم بیمار ، اما بوتولینوم به طور معمول نتایج را در بازه زمانی چهار تا شش ماهه ارائه می دهد.

نمایندگی فروش بوتاکس نورونوکس

نمایندگی فروش بوتاکس نورونوکس یک شرکت بازرگانی است که محصولات شرکت medytox را وارد کشود می کند. نمایندگی فروش بوتاکس نورونوکس محصولات ۵۰ واحدی ، ۱۰۰ واحدی و ۲۰۰ واحدی را با حفظ زنجیره سرمایش به سراسر کشور ارسال می نماید. گروه بازرگانی نیک این اطمینان را به شما می دهد که انواع بوتاکس نورونوکس را بر اساس تعرفه وزارت بهداشت و آموزش پزشکی در اختیار شما قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با نمایندگی فروش بوتاکس نورونوکس تماس حاصل نمایید.

۰۹۱۹۶۱۱۱۶۹۸